Przewodnicząca Zarządu Śródmieście

Dominika Ikonnikow ikonnikow@gmail.com

Zastępczyni Przewodniczącej Zarządu Śródmieście

Marta Mężyk  abi-venus@nsm.pl

Członkini Zarządu Śródmieście

Anna Woroniecka  annabogumila@wp.pl

 

 

Przewodniczący Rady Dzielnicy

Leszek Pochroń-Frankowski leszek.pochron@o2.pl

Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy

Jarosław Żurawiński zurawinski@dux.info.pl

 

Radni Dzielnicy Śródmieście

Bildziuk Marcin marcin.bildziuk@gmail.com

Borysewicz Filip f.borysewicz@gmail.com

Gajkowski Bohdan e.b.gajkowscy@gmail.com

Górski Mikołaj mikolaj.gorski1993@gmail.com

Janocki Wacław janocki@wp.pl

Kamrowska Magdalena magda_kamrowska@o2.pl

Król Jacek j.krol@skydive.gda.pl

Litwiński Mateusz mateuszlitwinski@wp.pl

Michel Stanisław stanislawmichel@gmail.com

Multaniak Maciej m.multaniak@wp.pl

Pawłowska Agata agatapawlowska@hotmail.com

Pellowski Łukasz lukasz.pellowski@gmail.com

Rudnicki Wojciech warudnicki@gmail.com

Stawska Anna annasgdansk@wp.pl

Wojciechowska Jadwiga jadwoj33@gmail.com

Zienkiewicz Paweł pawel-zienkiewicz@wp.pl