BEZPŁATNE WARSZTATY DLA RODZIN MŁODYCH MATEK

Bycie Babcią, bycie Dziadkiem to wielkie wydarzenia w życiu każdego człowieka. Czasem wyczekiwane z niecierpliwością, czasem – przychodzi zaskakująco szybko i w poczuciu Dziadków –  niespodziewanie. Budzi rożne emocje – od radości i dumy po lęk i niepokój. Warto do tej  nowej roli się przygotować   na warsztatach.

Sytuacja  macierzyństwa/ ojcostwa u własnego,  dziecka  nie tylko niepełnoletniego  naraża dziadków na wiele dylematów i wątpliwości. Pojawiają się pytania:  jak pomóc dziecku radzić sobie z rodzicielstwem, relacją z partnerem/ką, szkołą, pracą?  jak adekwatnie wspierać  młodych rodziców  w opiece nad dzieckiem, ale ich w tym nie wyręczać? Jak pomagać , ale też jak stawiać granicę? Jak radzić sobie z emocjami , które wzbudziło przedwczesne rodzicielstwo w rodzinie ? A może jak przekazywać nastoletnim rodzicom wiedzę by nie odbierali tego jak wtrącanie się i byli wstanie to wykorzystać ?

Terminy:

COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SP. Z O.O.w Gdańsku serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty dla rodzin młodych matek. Warsztaty  poprowadzi

dr Magdalena Chrzan-Dętkoś w terminach:

02.11.2016r.

16.11.2016r.

23.11.2016r.

30.11.2016r.

 

o godzinie 12:30-14:30

 

Szczegóły wydarzenia, tj.: dokładny adres spotkania, sposób zgłaszania uczestnictwa znajdują się w zaproszeniu przesłanym w załączniku.

https://www.szpital.gda.pl/pl/components/210/announcements/zaproszenie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *